לימוד טיסה – סימולטור טיסה A-SIM

טיסה, לא מכון כושר

החלום לעוף באוויר ולהטיס את אחד מהכלים המדהימים ביותר שהומצאו על-ידי האדם תמיד היה נראה יקר המציאות בשבילך. הסטיגמה שרק אנשים שאין להם מספר במשקפיים, שיכולים לעשות אלף שכיבות שמיכה. בטח גם שמעת על המבחנים הטכניים שעושים לטייסים לפני הגעתם ליום הגיבוש בחיל האוויר.

אז אולי אם אתה צריך להטיס מטוס סילון בתנאי מזג אוויר בלתי אפשריים, יש לך כיסא מפלט שנוחת בשטח אויב ואתה צריך לפלס את דרכך הביתה אז כדי שתהיה רמבו. אך כדי נטו להטיס את המטוס אינך צריך יותר מקואורדינציה טובה, ראש טוב על הכתפיים וכדי ללמוד קצת חוקי אווירודינמיקה, מטרולוגיה בסיסית וצבירה של שעות אוויר. אל תיכנע לסמלי הסטטוס המגוחכים שהדביקה החברה לטייסים. בסופו של דבר מדובר בכלי תחבורה, לא בסמל ליופי או עיניים טובות.

טיסת ניסיון

אם אינך בטוח שטיסה מתאימה לאדם כמוך, בגלל שאתה גדול מימדים, מבוגר מדי(כביכול) נמוך או מרכיב משקפיים. בוא לבית הספר לטיסה, תוכל לבחור מדריך שנראה לך מצוות טייסים של בית הספר. הם יסבירו לך לפני העלייה לאוויר בדיוק מה עליך לעשות בתדריך מסודר, יהיו לצידך בכל שלב של הדרך, תעלו ביחד לאוויר עם סט בקרים לכל אחד מימכם ובתום הטיסה(שכבר תבין שכל העניין אפשרי לחלוטין) תעברו תחקיר שבו יגיד לך הטייס אם ביכולתך להמשיך לעשות את הקורס. ורק במקרים חריגים ביותר נאמר לחניך טיסה שאינו יכול להמשיך בלימוד הטיסה.

סימולטור טיסה

אם אתה עדין חושש לעלות לאוויר, נראה לך שזה מסוכן למרות שיושב לידך מדריך מיומן ששליטתו בבקרים אינה מוטלת בספק, ולימוד טיסה כבר מזמן מאחוריו ישנה אפשרות נוספת. בבית הספר אחד מהכלים ללימוד טיסה הוא הסימולטור ההידראולי שלנו. מעבר לכך שהסימולטור מורכב על תא שמדמה תא- טייס אמיתי, מורכבת עליו מערכת של חיישנים שמניע את התא עם כל תנועה של הג’ויסטיק. הסימולטור מדמה את דגם המטוס שיהיה לתלמיד בזמן אמת ומראה לך בצורה ריאליסטית יחסית, איך תהיה התחושה בזמן הטיסה באוויר וכמובן שילווה אותך בקר טיסה בזמן הזה ויסביר לך בדיוק מה היו ההשלכות של כל תזוזת בקרים שעשית.

בטיחות מעל הכול בלימוד הטיסה

גם אם כבר בנקודה הזאת החלטת כבר ששווה לנסות לפחות פעם אחת לעלות לאוויר ולהגשים את החלום שלך רצינו להרגיע אותך, להגיד לך שהמטוסים בבית הספר ללימוד טיסה מוכנים מראש על- ידי טובי אנשי הצוות, אנשי קרקע- אוויר ששרתו בחיל האוויר ולא יתנו שיקרה מצב שמנורה אחת בלוח המכוונים לא תפעל, מכשירי הקשר תמיד בתקינות מלאה כמובן שגלגלי הנחיתה וההמראה. הצוות עושה בדיקה משולשת כדי לוודא שלא יהיה “תקלות קטנות” באוויר ושעלולות להוביל לאסון.

המטוס הקל מדגם ססנה 172

אולי שמעתם שמטוס הססנה בעל שני המנועים הוא גרוטאה ואיזה בן דוד רחוק של סבא שלכם טען שהוא הטיס באוויר מטוס כזה עוד בימי מלחמת העולם הראשונה… תדעו שמטוסי הססנה כמו טנקי המרכבה מתחדשים כל כמה שנים, כל עשור בערך יוצא דגם חדש של ססנה והמטוסים בבית הספר חדישים ומורכבים עליהם אמצעים טכנולוגיים הדרושים כיום לטיסה במטוס ולקשר עם מגדל הפיקוח.

אם אתה במקרה אדם גדול מימדים או כבד משקל תדע שאין לדבר שום בעיה וחלק מהטייסים הטובים ביותר שלמדו בבית הספר היו אנשים גבוהים או שמנים, ההבדל היחידי הוא שתצטרך להשתמש בדגם אחר של מטוס קל בעל ארבעה מושבים במקום שניים שיתאים למידות הגוף שלך.

תחושת הטיסה אינה דומה לשום דבר אחר, החוויה עוצרת נשימה המלווה בתחושה אמיתית של חופש

סימולטור Asim

סימולטור A-sim הינו פרי פיתוח של חברת FLIGHT SAFETY U.S.A, מפעילת הסימולטורים ובתי הספר לטיסה הגדולה בעולם.

מעוניינים לדעת עוד ולהזמין טיסה?

מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

ASIM - flight simulator

הסימולטור למקצוענים! היחידי בשימוש כל חברות התעופה

לקוחות ממליצים עלינו:

חוויה יוצאת דופן!

חוויה יוצאת דופן, ההדרכה מקצועית ביותר עם הטייס דימה, ובהחלט כייף ומיוחד

הייתה לנו חוויה מושלמת!!!

הייתה לנו חוויה מושלמת!!! הייתי עם שני הבנים שלי בני 13 ו 16, שניהם יצאו מהסימולטור מאושר עד הגג, היתה להם חוויה מדהימה!!! חייבת לציין שלאורך כל הדרך היה נעים, מהרגע שהרמתי טלפון לקבוע הרגשתי שישוב למי שמולי שאהיה מרוצה ושאקבל את החוויה הטובה ביותר! המדריך שקיבל אותנו היה מקסים, אדיב, נחמד והרגישו שמאד חשוב לו שנהנה. בקיצור היתה חוויה מעולה ממליצה בחום רב!!!

חוויה מדהימה!

בעלי לא מפסיק לדבר על זה מהרגע שיצאנו! תודה ליהודה על השירות הנהדר ולדימה שידע לענות על כל שאלה והפך את החוויה למעולה! בהחלט מומלץ בחום!

חוויה כייפית ומספקת

בין אם אתם חובבים תעופה וסימולטורים ובין אם אין לכם מושג בתחום, לשבת ב cockpit של Asim ולהטיס, להמריא, להנחית מטוס סילון דו מנועי, זו חוויה כייפית ומספקת. נהניתי ולמדתי המון.

מתנת יום הולדת לאבי

רכשנו את השובר כמתנת יום הולדת לאבי ליום הולדתו ה-70 והחיוך הגדול שנפרש על פניו בתום הסימולציה היה שווה את הכל. דימה היה מקצועי, סבלני, סובלני ובעיקר מקסים. תודה על חוויה מדהימה! מומלץ בחום!

החוויה מאוד כיפית

המפגש הייה מעניין מרתק ומאוד מקצועי, ההדרכה מפורטת וכל החוויה מאוד כיפית! בנינו בן 15 יצא מהסדנה מאוד מרוצה. תודה רבה!

נהננו מכל רגע!

זאת הייתה חוויה כייפית ומתנה מושלמת לבעלי, שנינו נהננו מכל רגע! ההסבר שקיבלנו היה מחדש מלמד ומעניין.השירות היה מאוד נעים! המתנה הוזמנה מהיום למחר והכל היה מושלם!

אין ספק שנחזור!

תענוג אמיתי , חוויה מאתגרת , דימה מדריך מקצועי סובלני ואדיב , נחשפנו לעולם התעופה , קיבלנו הסבר מקיף וענייני , אין ספק שנחזור לדבר האמיתי ונתחיל ללמוד טייס, תודה ענקית

היינו מרותקים!!!

חוויה ממש כיפית עשיתי לבעלי הפתעה ליום הולדת והוא היה מופתע כי הוא לא תיאר לעצמו שיכול להיות דבר כזה. דימה סיפר לנו על מערכות המטוס והעביר בצורה כיפית וסבלנית והיינו מרותקים!!! קפיצה קטנה לחו”ל🙏🙏🙏תודה על הכל🌸🌸🌸

מתנה מקסימה ליום הולדת וחוויתית.

 המקום נחמד ודימה המדריך שליווה אותנו היה נעים מאוד, הוא הסביר לנו בצורה מעניינת איך טסים והיה מאוד סבלן. יצאנו עם הרגשה נפלאה.

אני מודה לכם וליהודה התותח!

הגענו לשדה תעופה בהרצליה , קיבל אותנו צוות אדיב ונחמד . בהתחלה קיבלנו רקע תאורטי על כל המערכות המשרתות את הטייס וההבדלים בין המטוסים של פעם לכלי הטייס של היום , לאחר מכן נכנסו לסמולטור שמדמה מטוס אמיתי כולל כל המערכות וכמובן שהנציג הנחמד לווה אותנו בכל הדרך , הסביר ולא חסך מידע והשתדל כמה שיותר שנחווה חוויה כיפית . אני מודה לכם וליודה התותח על הכל וממליץ בחום לכל מי שמחפש אטרקציה מעניינת וחדשה להתנסות בסמולטור להטסה .

شكرا لك على هذه التجربة الممتعة

وصلنا الى المطار في هرتسليا ، استقبلنا طاقم مميز ، في البداية قام المندوب بالشرح النظري عن كل الاجهزة التي تخدم الطيار وقد قام بالشرح عن الفروقات بين الطائرات في الماضي والحاضر ، بعد ذلك دخلنا لمقصورة القيادة في الطائرة والتي هي عبارة عن نظام محاكاة لطائرة حقيقية ، المندوب قام بالشرح ولم يتردد بالاجابة عن اي سؤال . اشكركم على هذه التجربة الممتعة واخص بالذكر المندوب يودا كما واوصي بشدة على القيام بها

קפיצה לניו יורק!

לי ולאשתי הייתה היום חוויה מאוד מיוחדת להיות בסימולטור הטיסה של בוינג 737 שלכם. היה ממש מאלף בפעם הראשונה לשבת ליד ההגאים של המטוס ולהטיסו (רק בסימולטור כמובן) בשמי ניו יורק ולראות את העיר הגדולה הפעם כטייסים. משהו מהמם! כל זה אחרי ההדרכה הממצא והסברים המלאים בכל הנושא של התעופה באופן כללי והפעלת כל האמצעים הרבים והמכוונים אבקוקפיט של הטייסים, אשר קיבלנו מהמדריך המקצועי ובעל ידע רב בתחום. יישר כוח! מאוד נהננו וכמובן נמליץ לכל החברים שלנו לחוות את החוויה המהממת הזו.תודה רבה.אלכס וחנה מרגוליס

חוייה מעולה

חבר’ה ממש נחמדים,עם רצון גדול לעזור, השתדלו וקבעו לנו תור בהתרעה קצרה, הסברים מפורטים, חוייה מעולה

חוויה מאתגרת, מהנה ומצוינת לילד

הסימולטור ברמה גבוהה, דימה המדריך מקצוען ומסביר פנים, נוח להגיע ולחנות. תמורה מעולה לעלות. מומלץ ביותר

היה מעולה!

היה מעולה , מאוד נהניתי, הייתי שמח אם היה קצת יותר ארוך והייתי מקבל הסברים קצת יותר לעומק / מתרגל דברים מעט יותר מורכבים.

מתנת יום הולדת קצת שונה : )

למי שחובב טיסה כמוני, שקצת רוצה לחוש מה קורה בתא הטייסים בזמן טיסה, מדוע מטוסים גדולים ממריאים ונוחתים בבטיחות גבוהה ובכלל מי שמחפש מתנת יום הולדת קצת שונה, שייקח את החוויה בת השעה לערך, יטוס מעל יעד שיבחר ימריא וינחת בתחושה “כמעט” זהה לדבר האמיתי. יהודה ודימה יעזרו לכם וינחו אותכם עד לנחיתה המושלמת.

עוד מהבלוג שלנו

...more