סימולטור טיסה


סימולטור טיסה – שיעור טייס
טייסים חובבים וגם מכורים לסימולטורים במחשב או בפלייסטישן יש אופציה לקחת את חווית הטיסה צעד אחד קדימה ולנגוע בשמיים, ולהיכנס ליום אחד לתא טייס מדומה של מטוסי נוסעים בהדרכה של טייסים מקצועיים!
אם הג’ויסטיק הביתי או המקלדת והעכבר כבר לא נותנים לכם את התחושה של טיסה באוויר ואתם עדיין חוששים לקחת קורס טיסה ממשי אנו ממליצים שתתנסו בסימולטור האימונים של טייסי אל על וארקיע, שמדמה ריאליזם ממשי, מראה לוח מכוונים מדויק, משלב מסכים גם לצדדים שמראים את תחושת החלל שכשיש בזמן התעופה באוויר.

דגמים
תוכלו להטיס את המטוס שתמיד חלמתם להטיס, התוכנה מותאמת ממטוסים קלים כגון: ססנה 172 פשוטים(לטייסים מתחילים) ועד מטוסי נוסעים ותובלה אווירת של חברת באויינג(מומלץ לאנשים שצברו מספר מסוים של שעות טיסה בסימולטור הטיסה של מיקרוסופט) סימולטור הטיסה ריאליסטי לחלוטין! מראה את לוח המכוונים של כל דגם ודגם בצורה מדויקת להפליא ואף מחובר לרשת על- מנת לקבל נתוני מזג אוויר, מהירות הרוח, ומידת האור/ חושך וכמובן שניתן גם להזין נתונים פיקטיביים של מזג אוויר קיצוני יותר כמו ערפל כבד או כניסה לכיסי אוויר.

חווית טיסה ריאלסטית בצורה יוצאת דופן – לא לבעלי קיבה רגישה
המערכת המשוכללת של סימולטור הטיסה שמשמשת טייסים מקצועיים באופן שוטף כדי לשפר ולחדד את כישורי הטיסה בלי לבזבז זמן אוויר יקר וגם בא לדמות מצבי חירום, שפחות סביר שהטייס יתקל בהם במציאות. אז אולי בשביל הטייס ובשביל חברת הטיסה הדבר מהווה חיסכון בשעות אוויר יקרות אך בשבילכם המכשור המתקדם יהווה חוויה בלתי נשכחת: מדובר במערכת הידראולית בעלת חיישנים רבים שמזהה כל תנועה ותנועה שאתם עושים בג’ויסטיק. כמו כן במצבי התרסקות או כיסי אוויר המערכת מבצעת רעידות שמרגישות ריאליסטיות ומוחשיות להפליא. כמו כן המסך הוא לא כמו במשחקי ווידאו של שנות השמונים מדובר בשלושה מסכי תלת- מימד שמדמים באופן מושלם את תחושת המרחב באוויר…

וכמובן שמאחורי המושב מותקנות שקיות הקאה לחלשי הקיבה מבינינו. עדיין לא הותקן כיסא מפלט אך אל דאגה, המתקן בטיחותי למדי, מותקנות בו חגורות בטיחות שזהות לכאלה שבמטוס אמיתי וישנה השגחה במשך כל זמן הטיסה.

הדרכה מקצועית
אז לא רק שתיהנו מחווית טיסה חד- פעמית, תוכלו להשתפר בעזרת המדריכים שלנו, חלקם עובדים בתור טייסים מקצועיים בחברות ארקיע ואל-אל וחלקם בקרי טיסה. הם ילוו אתכם בכל שלבי הטיסה, יגידו לכם מה עליכם לשפר, למשל האם טסתם במהירות נמוכה מדי, האם גובה הטיסה שלכם הוא אופטימאלי במטוס הספציפי שאותו את מטיסים. הם גם יתקילו אתכם במצבי חירום שעשויים לקרות בזמן טיסה באוויר ויעזרו לכם לפתור סיטואציות בעיתיות שלא מלמדים באף תוכנה ביתית ויתנו לכם טריקים מקצועיים ויצירתיים לפתרון בעיות.

מתאים גם לילדים
תירוץ טוב לקחת את הילד או הילדה ליום כייף בלתי נשכח, לתוכנה יש אפשרויות הזנה לרמות פשוטות יותר ותיתן חווית טיסה בלתי נשכחת גם לילדים. באפשרותם גם לדמות סיטואציות של תקיפה אווירית של מטוס נוסעים ובריחה ליעד בטוח ונחיתת חירום.

חווית טיסה חד פעמית
אל תפספסו הזדמנות להגשים את חלומות הילדות שלכם. בסימולטור הטיסה של אל- על וארקיע תקבלו מושג קרוב מאוד למציאות של מה זה בעצם להיות טייס ותקבלו מבט לתוך תא טייס ותרגישו את כוחות ההתנגדות ואת תחושת המרחב של החיים באוויר.